MYCIE I CZYSZCZENIE WYCISKARKI ANGEL

Mycie i czyszczenie

Niektórzy używają, że sprzęt Angel 8500 S to propozycja, którą będzie ciężko myć. Jednak zdejmowanie poszczególnych elementów będzie nam ułatwiać pracę przez zwolnienie specjalne dźwigni. Sitko zostanie wypchnięte przez obracające się wałki. Następnie wałki i sito będzie można praktycznie od razu myć pod kranem.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Ze względu na to, że całość jest przygotowywana ze stali nierdzewnej, dzięki temu to czyszczenie nie będzie stanowić problemu. Mamy tam również specjalną powłokę na stali nierdzewnej, która ma gwarantować, że wszystkie resztki będą spływać bez problemu z elementów urządzenia bez konieczności długiego mycia takiego sprzętu. Mamy specjalny profilowany nożyk oraz szczotkę, dzięki której będzie można rzeczywiście skutecznie oczyścić te elementy, dlatego tak naprawdę nie trzeba się obawiać procesu czyszczenia tego urządzenia, nie ma również sensu straszyć innych tym czyszczeniem.

Łatwe mycie i czyszczenie

Wielką zaletą tego urządzenia będzie również to, że sprzęt pracuje bardzo cicho i nie będzie zakłócał spokoju w domu. Będzie można spokojnie przy takim urządzeniu rozmawiać. Przyjemne działanie sprzętu nie będzie powodować dyskomfortu. Słuchać będzie można jak rozdrabnia warzywa i owoce.

Angel Juicer 8500s jest 100 % BPA FREE

Bardzo ważne będzie również to, że urządzenie jest wolne od bisfenoli, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Warto wiec szukać takich wyciskarek, które są BPA Free. Pulpa, która wypada podczas wyciskania soku będzie sucha co znaczy, że jest to urządzenie bardzo wydajne

PRZYSTAWKI DO HOMOGENIZACJI I MUSÓW

Producent daje nam również dodatkowe opcje w tym urządzeniu, ponieważ mamy specjalne przystawki do homogenizacji, które mają duże znaczenie. Warto się o nich dowiedzieć, ponieważ to właśnie nim będzie można jeszcze lepiej takie urządzenie wykorzystać. Mamy także zróżnicowane sitka, dzięki którym każdy będzie mógł sam decydować o tym jak konkretne urządzenie wykorzystać, czy chcemy mieć bardziej klarowny czy raczej gęsty sok.

Ma to spore znaczenie dla użytkowników, którzy będą chcieli zmieniać formę tego przygotowywanego soku. Warto więc wybierać takie urządzenie, które tych możliwości daje nam naprawdę wiele. Dzięki niemu będzie nam zdecydowanie łatwiej wybrać taką opcję jaka nam najbardziej odpowiada.

Autor

Michał

Redakcja zonic.pl