Angel Model 7500

Niektórzy są przerażeni tym, że do produktu używana jest stal i może ona wchodzić w reakcje chemiczne z sokami. Jednak nie trzeba się tego obawiać, ponieważ producent przeprowadził badania, które potwierdzają, że używana przez niego stal jest całkowicie obojętna i nie będzie niszczyć cennych składników odżywczych, które powinny się w takim soku znajdować.

Oprócz tego, że sprzęt będzie doskonale wyglądał będzie również odporny na uszkodzenia mechaniczne, co dla użytkowników również będzie ważne. Sprzęt będzie pracował na zasadzie trzech etapów, w ramach których sok jest pozyskiwany. Pracują nad nim dwa dokładne ślimaki razem z sitem. W pierwszym etapie surowiec jest dokładnie miażdżony aby dalej można było wyciskać sok bardzo dokładnie.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Drugi etap to oczywiście rozdrobniony surowiec, który przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod stosowane jest duże ciśnienie. W ostatnim etapie urządzenie będzie dociskać podzielony surowiec do sita i w ten sposób sok będzie się wydostawał z tego urządzenia. Całość połączona jest bardzo dobrym silnikiem o mocy 150W i 80 obrotach na minutę. Dzięki temu pozyskiwany będzie doskonały w smaku oraz pod kątem jakości sok. Co bardzo ważne urządzenie nie będzie doprowadzać do napowietrzenia takiego soku.

Dzięki technologii, która będzie związana z wolnymi obrotami nie będzie trzeba się obawiać, że sok będzie się nagrzewał. To nagrzewanie jest bardzo niebezpieczne, ponieważ doprowadza do niszczenia różnorakich składników odżywczych, witamin, które mogą przy wyższej temperaturze być zniszczone. Jednocześnie urządzenie jest bardzo wydajne i po procesie wyciskania tak naprawdę nie będzie w ogóle mokrego miąższu. Odpad będzie całkowicie suchy.

Wyciskarka Angel 7500 wyposażona jest w różne rozwiązania techniczne jak między innymi specjalne czujniki, które będą chronić przed przegrzaniem się silnika. Dzięki temu nie będzie trzeba się obawiać, że urządzenie ulegnie z jakichś względów zniszczeniu przez zbyt długą pracę. W porównaniu do wcześniejszego modelu 5500 tutaj mamy specjalnie przygotowany automatyczny bieg wsteczny, który zacznie działać w momencie, gdy urządzenie będzie przeładowane. Wyciskarka to urządzenie teoretycznie proste w swojej formie, ale jednocześnie przygotowane tak, że będzie łatwe w obsłudze i niezwykle wydajne.

Dlatego właśnie warto po nie sięgnąć. Angel 7500 to tak naprawdę sprzęt, który określony jest na rynku wyciskarek jako Rolls Royce.

Autor

Patryk

Redakcja zonic.pl