Wyciskarka do soku Angel Juicer 8500S

Wyciskarka Angel to super mocne urządzenie. Jest tam zastosowany doskonale rozwinięty silnik, który ma moc 150W. Dzięki odpowiedniemu przełożeniu na obroty silnika sprzęt będzie ruszał się z prędkością dokładnie 86 obrotów na minutę. W ten sposób sprzęt będzie pracował odpowiednio wydajnie i będzie sobie radził dobrze z wyciskaniem twardych surowców.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Firma dodatkowo zabezpieczyła również silnik w taki sposób, by unikać przypadkowo zniszczenia silnika przez jakiś niebezpieczny przedmiot, który dostanie się tam przypadkowo. Będzie także chroniony przed przegrzaniem, jeśli sprzęt będzie zbyt długo pracował. Ma to istotne znaczenie, ponieważ dzięki temu nie dojdzie do zniszczenia sprzętu przez naszą nieuwagę. Dzięki temu, że zastosowana będzie stal chirurgiczna w całości to urządzenie będzie bezpieczne dla kontaktu z żywnością. Cały sprzęt właśnie wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wyciskarka jako jedyna przygotowana jest ze stali SUS-316. Nie ma drugiego takiego właśnie sprzętu na rynku.

Typ ten to stal chromowo – niklowa. Będzie bardzo odporna na działanie wszystkich składników żywieniowych jak i też odporna na temperaturę i korozję. Może być używana w środowisku kwaśnym czy słonym. Stosowana jest ta stal między innymi ma morzu jak i też w innych miejscach, gdzie będzie trzeba przygotować coś co będzie odporne na działanie wysokich temperatur kwasów i soli. Stal taka jest również używana w przypadku produkcji narzędzi chirurgicznych. Jest to stal, która nie będzie również niszczyć składników odżywczych takich jak witaminy czy enzymy. Technologia, w ramach które będzie pozyskiwany sok polegać będzie na wolnym stopniowym zgniataniu owoców.

Cały proces przebiega z użyciem dwóch równoległych wałków poziomych w ramach trzech kolejnych etapów. Takie wyciskanie soku sprawia, że nie będzie dochodziło do jego napowietrzenia oraz dzięki takiej budowie będzie można oczekiwać, że sok będzie można bardzo sprawnie pozyskać. Uda się wyciągnąć piękny czerwony sok z papryki. Będziecie bez wątpienia mocno zdziwieni tym jak wiele soku można przygotować z takich warzyw i sami będziecie chętnie ten sprzęt używać.

Autor

Patryk

Redakcja zonic.pl