Wyciskarka do soków Angel 7500

Urządzenie przygotowane zostało w taki sposób, by dostarczać doskonałej jakości sok, który będzie bogatym źródłem witamin, minerałów oraz enzymów. Tego typu soku nie będziemy mogli znaleźć w sklepie.

Wyciskarka przygotowana jest ze stali nierdzewnej doskonałej jakości. W ten sposób będzie można oczekiwać, że produkt nie będzie wchodził w reakcję z kwasami z soków. Jest to bardzo ważne, by sok był pełnowartościowy. Urządzenie dodatkowo jest również bardzo wydajne w trakcie wyciskania warzyw, owoców, warzyw liściastych czy traw pszenicznych.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Wyciskarka Angel to najlepsze obecnie urządzenie na rynku.

Oprócz tego wspominanego modelu 7500 mamy również sprzęt Angel 5500, który będzie nieco tańszy. Wyciskarka dwu-ślimakowa taka jak Angel 7500 będzie odpowiadać za miażdżenie surowców dużo efektywniej niż inna wyciskarka. Dodatkowo pozostała pulpa będzie oczywiście sucha. Mamy w urządzeniu dwa wałki, które będą miały 22 cm. Pozwalają one osiągać sok, który będzie miał wszystkie cenne wartości odżywcze. Cały proces przygotowania soku będzie odbywał się na trzech stopniach pracy urządzenia.

W pierwszej kolejności surowiec będzie się kruszył. Następnie będzie dochodziło do miażdżenia i sok w ostatniej fazie zostanie wyciśnięty przez dociśnięcie tego do sita. Jeśli ktoś chce mieć sok o maksymalnych wartościach odżywczych ważne będzie uwolnienie cennych wartości i składników odżywczych z włókien, w których będą one ukryte. Dodatkowo taki proces, który będzie trzyetapowy będzie nam gwarantował usunięcie pestycydów z owoców i warzyw i tym samym ten sok będzie pozbawiony chemikaliów.

Ma to istotne znaczenie ponieważ wiadomo, że obecnie używa się powszechnie pestycydów w trakcie uprawy. Wyciskarka to urządzenie tworzone ręcznie ze stali nierdzewnej. Wyposażona jest w automatyczny regulator siły wyciskania. posiada również duży otwór wsadowy.

Wyciskarka do soków Angel 7500 jest to urządzenie, które będzie banalnie prosta w obsłudze oraz nie będzie nastręczać nam trudności w czasie mycia. Polecamy do czyszczenia takiego urządzenia tak zwanej eko ścierki, która nie będzie zostawiać nam smug na urządzeniu. Z taką wyciskarką nie będziemy jedynie przygotowywać soku, ale również będzie opcja przygotowania mleka sojowego czy też masła orzechowego.

Należy sobie powiedzieć, że to urządzenie jest rzeczywiście dla wymagających klientów, którzy chcą mieć wiele różnych funkcji i będą chcieli skorzystać z rzeczywiście bardzo dobrego urządzenia, które świetnie się sprawdzi i da nam bardzo wiele różnych możliwości.

Autor

Michał

Redakcja zonic.pl