ETAPY WYCISKANIA SOKU W WYCISKARKACH ANGEL:

Etap 1: surowiec będzie w pierwszej części ślimaków bardzo dokładnie rozdrobniony.

Etap 2: to moment, w którym surowiec będzie przechodził przez moduł miażdżący, dzięki temu, że mamy unikalną budowę wałków. Tam pod dużym ciśnieniem wchodzi on do dalszej części urządzenia.

Etap 3: w tym etapie surowiec będzie delikatnie dociskany do sita i w ten sposób będzie można uzyskać pyszny sok. Producent daje nam na odpady niewielki pojemnik, ale nie trzeba się tego obawiać, ponieważ jest tego odpadu bardzo mało i jest on praktycznie suchy.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

W wyciskarce Angel powstaje czysty sok bez żadnych drobinek miąższu

W wyciskarkach Angel będzie można pozyskiwać sok w ilości dwa razy większej niż w przypadku jednoślimakowych wyciskarek. Również o około 30% więcej soku niż w innych urządzeniach, które mają dwa ślimaki. Klarowny sok o niskiej zawartości błonnika to również wielka zaleta tego właśnie urządzenia. Będzie to wyjątkowa klarowność, ponieważ właśnie trzy etapy pozyskiwania soku dają nam możliwość skutecznie oddzielić błonnik i to oczywiście ogromna zaleta tego właśnie sprzętu.

Wyciskarka do soku Angel Juicer 8500S – Sok z winogron

W urządzeniu znajduje się mikroprocesor, który ma odpowiadać za optymalizowanie procesu miażdżenia oraz wyciskania. Wyciskarka posiada wbudowany mikroprocesor, którego nie było w urządzeniach 5500 oraz 7500. To rzeczywiście sprawia, że ten sprzęt będzie dawał nam więcej możliwości. Dzięki niemu również będzie można idealnie dopasować moc przyciśnięcia takiego surowca do sita, tak by rzeczywiście optymalizować właśnie proces przygotowania soku. W urządzeniu znajduje się również dobry jakościowo wentylator.

Jest to ważny element, ponieważ razem ze sprzętem od razu zaczyna pracować wentylator i dzięki temu właśnie będzie można oczekiwać, że sprzęt będzie pracował wydajnie. Zastosowanie wentylatora to również gwarancja, że sprzęt będzie pracował dłużej bez przerw i nie będzie trzeba obawiać się przegrzania silnika. Łatwość użytkowania Należy sobie powiedzieć, że wyciskarka soku Angel 8500s to takie urządzenie, które będzie proste w użytkowaniu i każdy będzie mógł sobie przygotować takie smaki, jakie będą mu najbardziej odpowiadać.

Wystarczy jedynie przygotować owoce i włożyć je do urządzenia a tak powstanie doskonały, zdrowy sok.

Autor

Karolina

Redakcja zonic.pl